Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BACK ON BLACK BOBV785LPLTD |
| EAN | 0803343260113 |
| Release Date | March 13, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 5 mm · 472 g |
| Weight | 472 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,550
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Thulean Mysteries |
|---|---|
| Sanatci | Burzum |
| Cikis tarihi | 2020-03-13 |
| EAN/UPC | 0803343260113 |
| Label | Back On Black |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Ambient |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BACK ON BLACK BOBV785LPLTD |
| EAN | 0803343260113 |
| Release Date | March 13, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 5 mm · 472 g |
| Weight | 472 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.