Ek Bilgi
| Label | FIXT FXT1505 |
|---|---|
| EAN | 0732623496433 |
| Release Date | August 8, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,879
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Offworld |
|---|---|
| Sanatci | Celldweller |
| Cikis tarihi | 2025-08-01 |
| EAN/UPC | 0732623496433 |
| Label | Fixt |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Label | FIXT FXT1505 |
|---|---|
| EAN | 0732623496433 |
| Release Date | August 8, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.