Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | COUNTER INTUITIVE RECORDS 84356318722 |
| EAN | 0843563187227 |
| Release Date | May 23, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 5 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,149
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Downpour |
|---|---|
| Sanatci | Charmer |
| Cikis tarihi | 2025-05-23 |
| EAN/UPC | 0843563187227 |
| Label | Counter Intuitive Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | COUNTER INTUITIVE RECORDS 84356318722 |
| EAN | 0843563187227 |
| Release Date | May 23, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 5 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.