Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SLEEPY NIGHT RECORDS SNRV002 |
| EAN | 0796548590836 |
| Release Date | May 26, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,000
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Anthology Vol.1 |
|---|---|
| Sanatci | Chase |
| Cikis tarihi | 2023-06-16 |
| EAN/UPC | 0796548590836 |
| Label | Sleepy Night |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SLEEPY NIGHT RECORDS SNRV002 |
| EAN | 0796548590836 |
| Release Date | May 26, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.