Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TIMELESS RECORDS OTS-374 |
| EAN | 4526180718796 |
| Release Date | April 12, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺5,404
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Live In Japan 1986 Sendai Vol.2 |
|---|---|
| Sanatci | Baker, Chet |
| Cikis tarihi | 2025-04-12 |
| EAN/UPC | 4526180718796 |
| Label | Solid |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | TIMELESS RECORDS OTS-374 |
| EAN | 4526180718796 |
| Release Date | April 12, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.