Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME IN COLOR 950715 |
| EAN | 8436559468756 |
| Release Date | March 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 4 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,917
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Best of Chet Baker |
|---|---|
| Sanatci | Baker, Chet |
| Cikis tarihi | 2022-03-25 |
| EAN/UPC | 8436559468756 |
| Label | Waxtime In Color |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | WAXTIME IN COLOR 950715 |
| EAN | 8436559468756 |
| Release Date | March 25, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 310 × 314 × 4 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.