Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Whirlwind Recordings WWIR4778.1 |
| EAN | 0655498297885 |
| Release Date | August 12, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,830
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | You Can't Take It With You |
|---|---|
| Sanatci | Doxas, Chet |
| Cikis tarihi | 2022-04-29 |
| EAN/UPC | 0655498297885 |
| Label | Whirlwind |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Whirlwind Recordings WWIR4778.1 |
| EAN | 0655498297885 |
| Release Date | August 12, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.