Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Frontiers Records FRLP1262GO |
| EAN | 8024391126271 |
| Release Date | October 21, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,644
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Powerzone |
|---|---|
| Sanatci | Kane, Chez |
| Cikis tarihi | 2022-10-21 |
| EAN/UPC | 8024391126271 |
| Label | Frontiers Music |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Frontiers Records FRLP1262GO |
| EAN | 8024391126271 |
| Release Date | October 21, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 700 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 700 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.