Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CANDID LPCND3304 |
| EAN | 0708857330416 |
| Release Date | September 20, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 8 mm · 499 g |
| Weight | 499 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,732
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Eye of the Beholder |
|---|---|
| Sanatci | Chick Corea Elektric Band |
| Cikis tarihi | 2024-09-20 |
| EAN/UPC | 0708857330416 |
| Label | Candid |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Label | CANDID LPCND3304 |
| EAN | 0708857330416 |
| Release Date | September 20, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 8 mm · 499 g |
| Weight | 499 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.