Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | JAZZ CAN33071 |
| EAN | 0708857330713 |
| Release Date | June 28, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 7 mm · 454 g |
| Weight | 454 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,850
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Paint the World |
|---|---|
| Sanatci | Corea, Chick |
| Cikis tarihi | 2024-06-28 |
| EAN/UPC | 0708857330713 |
| Label | Candid |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | JAZZ CAN33071 |
| EAN | 0708857330713 |
| Release Date | June 28, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 7 mm · 454 g |
| Weight | 454 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.