Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CANDID LPCND33111 |
| EAN | 0708857331116 |
| Release Date | March 22, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 409 g |
| Weight | 409 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,850
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Sardinia |
|---|---|
| Sanatci | Corea, Chick |
| Cikis tarihi | 2024-03-22 |
| EAN/UPC | 0708857331116 |
| Label | Candid |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CANDID LPCND33111 |
| EAN | 0708857331116 |
| Release Date | March 22, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 313 × 4 mm · 409 g |
| Weight | 409 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.