Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | STROLLING BONES RECORDS LPSTB9C |
| EAN | 0607396009138 |
| Release Date | April 7, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 318 × 8 mm · 414 g |
| Weight | 414 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,519
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Fall Line |
|---|---|
| Sanatci | Chickasaw Mudd Puppies |
| Cikis tarihi | 2023-04-07 |
| EAN/UPC | 0607396009138 |
| Label | Strolling Bones Records |
| Format | LP |
| Tur | Country |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | STROLLING BONES RECORDS LPSTB9C |
| EAN | 0607396009138 |
| Release Date | April 7, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 318 × 8 mm · 414 g |
| Weight | 414 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.