Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DEMON RECORDS DEMREC533 |
| EAN | 5014797900851 |
| Release Date | October 25, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 4 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,810
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Son of My Father |
|---|---|
| Sanatci | Chicory Tip |
| Cikis tarihi | 2019-10-25 |
| EAN/UPC | 5014797900851 |
| Label | Demon |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DEMON RECORDS DEMREC533 |
| EAN | 5014797900851 |
| Release Date | October 25, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 313 × 4 mm · 270 g |
| Weight | 270 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.