Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | GEARBOX RECORDS (BELIEVE) GRBX1594.1 |
| EAN | 5060708611125 |
| Release Date | May 31, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 317 × 4 mm · 391 g |
| Weight | 391 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,729
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Magnificent Little Dudes - Volume 01 |
|---|---|
| Sanatci | Ishiwaka, Chihei Hatakeyama & Shun |
| Cikis tarihi | 2024-05-31 |
| EAN/UPC | 5060708611125 |
| Label | Gearbox |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | GEARBOX RECORDS (BELIEVE) GRBX1594.1 |
| EAN | 5060708611125 |
| Release Date | May 31, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 317 × 4 mm · 391 g |
| Weight | 391 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.