Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | GEARBOX GRBQ1594.1 |
| EAN | 4571524500698 |
| Release Date | June 14, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
₺6,724
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Magnificent Little Dudes Vol. 1 |
|---|---|
| Sanatci | Hatakeyama, Chihei & Shun Ishiwaka |
| Cikis tarihi | 2024-06-14 |
| EAN/UPC | 4571524500698 |
| Label | Gearbox |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Ambient |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | GEARBOX GRBQ1594.1 |
| EAN | 4571524500698 |
| Release Date | June 14, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 7 mm · 450 g |
| Weight | 450 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.