Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | SPINEFARM SPEF313.1 |
| EAN | 5401148003130 |
| Release Date | January 3, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 316 × 7 mm · 531 g |
| Weight | 531 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,339
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | A Chapter Called Children of Bodom |
|---|---|
| Sanatci | Children of Bodom |
| Cikis tarihi | 2025-01-03 |
| EAN/UPC | 5401148003130 |
| Label | Spinefarm |
| Format | LP |
| Tur | Hard Rock & Metal / Melodic Death Metal |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | SPINEFARM SPEF313.1 |
| EAN | 5401148003130 |
| Release Date | January 3, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 315 × 316 × 7 mm · 531 g |
| Weight | 531 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.