Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MANNEQUIN KURO171.1 |
| EAN | 3700398732022 |
| Release Date | January 31, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 7 mm · 378 g |
| Weight | 378 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,231
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Children of the Night |
|---|---|
| Sanatci | Children of the Night |
| Cikis tarihi | 2025-01-31 |
| EAN/UPC | 3700398732022 |
| Label | Mannequin |
| Format | LP |
| Tur | Dance & Electronic / Electro |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MANNEQUIN KURO171.1 |
| EAN | 3700398732022 |
| Release Date | January 31, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 7 mm · 378 g |
| Weight | 378 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.