Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Lovely Eyes Records |
| EAN | 7393210306905 |
| Release Date | January 10, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,080
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Leaving Ground, Greet the End |
|---|---|
| Sanatci | Children of the Sun |
| Cikis tarihi | 2025-01-10 |
| EAN/UPC | 7393210306905 |
| Label | Lovely Eyes Records |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Lovely Eyes Records |
| EAN | 7393210306905 |
| Release Date | January 10, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 312 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.