Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | GENTLE THREAT 975A001012 |
| EAN | 3700409808869 |
| Release Date | June 4, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 6 mm · 499 g |
| Weight | 499 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,261
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Ivory Tower |
|---|---|
| Sanatci | Gonzales, Chilly |
| Cikis tarihi | 2015-06-04 |
| EAN/UPC | 3700409808869 |
| Label | Gentle Threat |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 2 |
| Style | |
|---|---|
| Label | GENTLE THREAT 975A001012 |
| EAN | 3700409808869 |
| Release Date | June 4, 2015 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 313 × 6 mm · 499 g |
| Weight | 499 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.