Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | LAST NIGHT FROM GLASGOW PNFG53 |
| EAN | 0780627019981 |
| Release Date | February 28, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 321 × 322 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,471
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Complete Sessions 1982-1983 |
|---|---|
| Sanatci | China Crisis |
| Cikis tarihi | 2025-03-21 |
| EAN/UPC | 0780627019981 |
| Label | Last Night From Glasgow |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | LAST NIGHT FROM GLASGOW PNFG53 |
| EAN | 0780627019981 |
| Release Date | February 28, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 321 × 322 × 4 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.