Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CLEOPATRA RECORDS CLOLP2703 |
| EAN | 0889466270314 |
| Release Date | June 10, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 11 mm · 490 g |
| Weight | 490 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,740
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Strange Time |
|---|---|
| Sanatci | Chip Z'nuff |
| Cikis tarihi | 2022-06-10 |
| EAN/UPC | 0889466270314 |
| Label | Cleopatra |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardrock |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CLEOPATRA RECORDS CLOLP2703 |
| EAN | 0889466270314 |
| Release Date | June 10, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 315 × 11 mm · 490 g |
| Weight | 490 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.