Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NUMERO NUM915LP |
| EAN | 0825764191517 |
| Release Date | March 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 320 × 6 mm · 639 g |
| Weight | 639 g |
| Discs / Records | 2 |
₺2,815
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Set You Free |
|---|---|
| Sanatci | Chisel |
| Cikis tarihi | 2023-03-03 |
| EAN/UPC | 0825764191517 |
| Label | Numero |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NUMERO NUM915LP |
| EAN | 0825764191517 |
| Release Date | March 3, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 320 × 6 mm · 639 g |
| Weight | 639 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.