Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EVO SOUND EVLP031 |
| EAN | 4897012137949 |
| Release Date | January 8, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 320 × 6 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,805
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Acousticnow |
|---|---|
| Sanatci | Chlara |
| Cikis tarihi | 2021-01-08 |
| EAN/UPC | 4897012137949 |
| Label | Evolution |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EVO SOUND EVLP031 |
| EAN | 4897012137949 |
| Release Date | January 8, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 320 × 6 mm · 288 g |
| Weight | 288 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.