Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | COOKING VINYL LIMITED LPORBS003C |
| EAN | 0711297391916 |
| Release Date | June 16, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,544
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Yarns From the Chocolate Triangle |
|---|---|
| Sanatci | Chocolate Hills & the Orb |
| Cikis tarihi | 2023-06-16 |
| EAN/UPC | 0711297391916 |
| Label | Cooking Vinyl |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | COOKING VINYL LIMITED LPORBS003C |
| EAN | 0711297391916 |
| Release Date | June 16, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 312 × 312 × 5 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.