Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | TROUBLE IN MIND TIM114LP |
| EAN | 0630125983911 |
| Release Date | September 1, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 4 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,860
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Around the House |
|---|---|
| Sanatci | Chook Race |
| Cikis tarihi | 2016-09-01 |
| EAN/UPC | 0630125983911 |
| Label | Trouble In Mind |
| Format | LP |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | TROUBLE IN MIND TIM114LP |
| EAN | 0630125983911 |
| Release Date | September 1, 2016 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 312 × 4 mm · 247 g |
| Weight | 247 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.