Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | QUITE SCIENTIFIC RECORDS QSR67LPC1 |
| EAN | 0843563137369 |
| Release Date | May 13, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,971
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Significance of Peaches (Ivory White) |
|---|---|
| Sanatci | Bathgate, Chris |
| Cikis tarihi | 2022-05-13 |
| EAN/UPC | 0843563137369 |
| Label | Quite Scientific |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | QUITE SCIENTIFIC RECORDS QSR67LPC1 |
| EAN | 0843563137369 |
| Release Date | May 13, 2022 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 311 × 4 mm · 234 g |
| Weight | 234 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.