Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | GLITTERHOUSE GRBOX1026 |
| EAN | 4015698607710 |
| Release Date | December 18, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 324 × 327 × 39 mm · 2.03 kg |
| Weight | 2.03 kg |
| Discs / Records | 9 |
₺8,049
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Velvet Fog: the Studio Recordings |
|---|---|
| Sanatci | Chris & Carla |
| Cikis tarihi | 2020-12-18 |
| EAN/UPC | 4015698607710 |
| Label | Glitterhouse |
| Format | LP |
| Tur | World / Folk |
| Birim sayisi | 9 |
| Style | |
|---|---|
| Label | GLITTERHOUSE GRBOX1026 |
| EAN | 4015698607710 |
| Release Date | December 18, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 324 × 327 × 39 mm · 2.03 kg |
| Weight | 2.03 kg |
| Discs / Records | 9 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.