Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | DRAG CITY DC902 |
| EAN | 0781484090212 |
| Release Date | June 28, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 5 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,832
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Key (Became the Important Thing [& Then Just Faded Away]) |
|---|---|
| Sanatci | Corsano, Chris |
| Cikis tarihi | 2024-06-28 |
| EAN/UPC | 0781484090212 |
| Label | Drag City |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | DRAG CITY DC902 |
| EAN | 0781484090212 |
| Release Date | June 28, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 313 × 5 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.