Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CTI CTITR23 |
| EAN | 5024545994612 |
| Release Date | August 4, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 316 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,478
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Trust (Purple) |
|---|---|
| Sanatci | Chris & Cosey |
| Cikis tarihi | 2023-08-04 |
| EAN/UPC | 5024545994612 |
| Label | Conspiracy International |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CTI CTITR23 |
| EAN | 5024545994612 |
| Release Date | August 4, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 316 × 6 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.