Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | LOKALOPHON LO45001 |
| EAN | 5050580727748 |
| Release Date | November 22, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
₺929
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Nera Wo'o Soke/Atune Anya'alima |
|---|---|
| Sanatci | De Wise Shepherd, Chris |
| Cikis tarihi | 2019-11-22 |
| EAN/UPC | 5050580727748 |
| Label | Lokalophon |
| Format | 12in |
| Tur | World |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | LOKALOPHON LO45001 |
| EAN | 5050580727748 |
| Release Date | November 22, 2019 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 180 × 180 × 5 mm · 200 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 200 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.