Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | EVOSOUND EVSU32.1 |
| EAN | 4897012138663 |
| Release Date | April 23, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 320 × 4 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |

₺2,934
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | We're In This Love Together |
|---|---|
| Sanatci | Walker, Chris |
| Cikis tarihi | 2021-04-23 |
| EAN/UPC | 4897012138663 |
| Label | Evosound |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | EVOSOUND EVSU32.1 |
| EAN | 4897012138663 |
| Release Date | April 23, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 316 × 320 × 4 mm · 283 g |
| Weight | 283 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.