Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | NEUROT RECORDINGS NR110LP |
| EAN | 0647603399812 |
| Release Date | May 25, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 319 × 320 × 6 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,879
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | A Mind is a Terrible Thing |
|---|---|
| Sanatci | Christ On Parade |
| Cikis tarihi | 2018-06-01 |
| EAN/UPC | 0647603399812 |
| Label | Neurot |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Punk |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | NEUROT RECORDINGS NR110LP |
| EAN | 0647603399812 |
| Release Date | May 25, 2018 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 319 × 320 × 6 mm · 252 g |
| Weight | 252 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.