Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | CLEOPATRA CLE20610.1 |
| EAN | 0889466206115 |
| Release Date | November 27, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,981
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Rage of Angels |
|---|---|
| Sanatci | Christian Death |
| Cikis tarihi | 2021-02-05 |
| EAN/UPC | 0889466206115 |
| Label | Cleopatra |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Gothic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | CLEOPATRA CLE20610.1 |
| EAN | 0889466206115 |
| Release Date | November 27, 2020 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 243 g |
| Weight | 243 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.