Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MAD ABOUT MAR079 |
| EAN | 4040824092542 |
| Release Date | October 16, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 318 × 4 mm · 346 g |
| Weight | 346 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,871
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Last Exit |
|---|---|
| Sanatci | Gaubert, Christian |
| Cikis tarihi | 2023-10-16 |
| EAN/UPC | 4040824092542 |
| Label | Mad About |
| Format | LP |
| Tur | Dance / Soul |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MAD ABOUT MAR079 |
| EAN | 4040824092542 |
| Release Date | October 16, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 313 × 318 × 4 mm · 346 g |
| Weight | 346 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.