Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | Anti EPIT28075-1 |
| EAN | 8714092807516 |
| Release Date | September 27, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,265
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Paradise Pop. 10 |
|---|---|
| Sanatci | Hutson, Christian Lee |
| Cikis tarihi | 2024-09-27 |
| EAN/UPC | 8714092807516 |
| Label | Epitaph |
| Format | LP |
| Tur | Pop / Indie |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | Anti EPIT28075-1 |
| EAN | 8714092807516 |
| Release Date | September 27, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.