Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MACK AVENUE RECORDS LPMACK1053B |
| EAN | 0673203105379 |
| Release Date | January 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 6 mm · 409 g |
| Weight | 409 g |
| Discs / Records | 2 |
₺3,085
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | The Good Feeling |
|---|---|
| Sanatci | McBride, Christian |
| Cikis tarihi | 2024-03-30 |
| EAN/UPC | 0673203105379 |
| Label | Mack Avenue |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MACK AVENUE RECORDS LPMACK1053B |
| EAN | 0673203105379 |
| Release Date | January 12, 2024 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 6 mm · 409 g |
| Weight | 409 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.