Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | MACK AVENUE MKA301471 |
| EAN | 0673203104716 |
| Release Date | July 1, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 318 × 6 mm · 598 g |
| Weight | 598 g |
| Discs / Records | 2 |
₺4,807
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Kind of Brown |
|---|---|
| Sanatci | McBride, Christian |
| Cikis tarihi | 2021-07-01 |
| EAN/UPC | 0673203104716 |
| Label | Mack Avenue |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | MACK AVENUE MKA301471 |
| EAN | 0673203104716 |
| Release Date | July 1, 2021 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 311 × 318 × 6 mm · 598 g |
| Weight | 598 g |
| Discs / Records | 2 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.