Ek Bilgi
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | ULTRA-VYBE PTKF2146-2 |
| EAN | 0720841214625 |
| Release Date | June 9, 2017 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 143 × 7 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺815
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Cigarettes After Sex |
|---|---|
| Sanatci | Cigarettes After Sex |
| Cikis tarihi | 2017-06-08 |
| EAN/UPC | 0720841214625 |
| Label | Partisan |
| Format | CD |
| Tur | Rock / Alternative |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Product_type | CD |
|---|---|
| Label | ULTRA-VYBE PTKF2146-2 |
| EAN | 0720841214625 |
| Release Date | June 9, 2017 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 124 × 143 × 7 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.