Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | ABANDON EVERYTHING ABEV008.1 |
| EAN | 0760137172789 |
| Release Date | January 17, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 320 × 5 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
₺3,242
Stokta yok
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Slow Motion |
|---|---|
| Sanatci | Cigarettes For Breakfast |
| Cikis tarihi | 2025-01-17 |
| EAN/UPC | 0760137172789 |
| Label | Abandon Everything |
| Format | LP |
| Tur | Rock / Hardcore (Punk) |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | ABANDON EVERYTHING ABEV008.1 |
| EAN | 0760137172789 |
| Release Date | January 17, 2025 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 317 × 320 × 5 mm · 279 g |
| Weight | 279 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.