Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | FNC MUSIC IMT7519917.2 |
| EAN | 8804775199172 |
| Release Date | October 29, 2021 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 152 × 154 × 21 mm · 310 g |
| Weight | 310 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,195
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | FNC MUSIC IMT7519917.2 |
| EAN | 8804775199172 |
| Release Date | October 29, 2021 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 152 × 154 × 21 mm · 310 g |
| Weight | 310 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.