Ek Bilgi
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | WARNER MUSIC JAPAN CO. |
| EAN | 4943674396986 |
| Release Date | October 9, 2024 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 122 × 143 × 10 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,193
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Jinsei Sanka |
|---|---|
| Sanatci | Cnblue |
| Cikis tarihi | 2024-10-09 |
| EAN/UPC | 4943674396986 |
| Label | Wp |
| Format | CD |
| Tur | Pop / J-Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | WARNER MUSIC JAPAN CO. |
| EAN | 4943674396986 |
| Release Date | October 9, 2024 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 122 × 143 × 10 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.