Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | Relapse Records RR70142 |
| EAN | 0781676701421 |
| Release Date | May 13, 2008 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 144 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
₺814
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | Relapse Records RR70142 |
| EAN | 0781676701421 |
| Release Date | May 13, 2008 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 144 × 10 mm · 100 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 100 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.