Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | MARATHON ARTISTS MA0232CD |
| EAN | 5052442016755 |
| Release Date | March 13, 2020 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 10 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺863
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Put the Shine On |
|---|---|
| Sanatci | Cocorosie |
| Cikis tarihi | 2020-03-13 |
| EAN/UPC | 5052442016755 |
| Label | Marathon Artists |
| Format | CD |
| Tur | Dance / Electronic |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | MARATHON ARTISTS MA0232CD |
| EAN | 5052442016755 |
| Release Date | March 13, 2020 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 125 × 140 × 10 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.