Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | 4AD 4AD0642CD |
| EAN | 0191400064225 |
| Release Date | August 23, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 121 × 140 × 6 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,181
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | 4AD 4AD0642CD |
| EAN | 0191400064225 |
| Release Date | August 23, 2024 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 121 × 140 × 6 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.