Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | LISTENABLE LISB8162.2 |
| EAN | 3760053848161 |
| Release Date | May 16, 2025 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 130 × 141 × 11 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,171
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Big Trouble |
|---|---|
| Sanatci | Coffin Feeder |
| Cikis tarihi | 2025-05-16 |
| EAN/UPC | 3760053848161 |
| Label | Listenable |
| Format | CD |
| Tur | Hard Rock & Metal / Death Metal |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | LISTENABLE LISB8162.2 |
| EAN | 3760053848161 |
| Release Date | May 16, 2025 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 130 × 141 × 11 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.