Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | ABBEY LOUNGE RECORDS ALR005CD |
| EAN | 0616822016220 |
| Release Date | March 12, 2021 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 127 × 143 × 10 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,145
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Victory Motel |
|---|---|
| Sanatci | Downbeat 5 |
| Cikis tarihi | 2021-01-22 |
| EAN/UPC | 0616822016220 |
| Label | Abbey Lounge |
| Format | CD |
| Tur | Rock |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Product_type | CD |
| Label | ABBEY LOUNGE RECORDS ALR005CD |
| EAN | 0616822016220 |
| Release Date | March 12, 2021 |
| Media | Compact Disc |
| Dimensions | 127 × 143 × 10 mm · 108 g |
| Weight | 108 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.