Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | PARLAPHONE UK 5054197525247 |
| EAN | 5054197525247 |
| Release Date | June 16, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,235
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Prospekt's March |
|---|---|
| Sanatci | Coldplay |
| Cikis tarihi | 2023-06-16 |
| EAN/UPC | 5054197525247 |
| Label | Plg |
| Format | LP |
| Tur | Pop |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | PARLAPHONE UK 5054197525247 |
| EAN | 5054197525247 |
| Release Date | June 16, 2023 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 314 × 314 × 4 mm · 225 g |
| Weight | 225 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.