Ek Bilgi
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | JVC JPC0293190.2 |
| EAN | 4988002931903 |
| Release Date | July 7, 2023 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 134 × 195 × 16 mm · 153 g |
| Weight | 153 g |
| Discs / Records | 1 |
₺2,004
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Groovy |
|---|---|
| Sanatci | Cravity |
| Cikis tarihi | 2023-07-07 |
| EAN/UPC | 4988002931903 |
| Label | Jvc |
| Format | CD |
| Tur | Pop / K-Pop |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | JVC JPC0293190.2 |
| EAN | 4988002931903 |
| Release Date | July 7, 2023 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 134 × 195 × 16 mm · 153 g |
| Weight | 153 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.