Ek Bilgi
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | JARRING EFFECTS FX123CDDVD |
| EAN | 3521383433362 |
| Release Date | August 28, 2015 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 140 × 190 × 17 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,845
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | D.Lights |
|---|---|
| Sanatci | D.Lights |
| Cikis tarihi | 2015-09-10 |
| EAN/UPC | 3521383433362 |
| Label | Jarring Effects |
| Format | CD |
| Tur | World / Dub |
| Birim sayisi | 2 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Product_type | DVD |
|---|---|
| Label | JARRING EFFECTS FX123CDDVD |
| EAN | 3521383433362 |
| Release Date | August 28, 2015 |
| Media | CD and DVD |
| Dimensions | 140 × 190 × 17 mm · 120 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 120 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.