Ek Bilgi
| Style | |
|---|---|
| Label | BANG / WAGRAM 3347106 |
| EAN | 3596973471062 |
| Release Date | June 23, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
₺1,489
Album bilgileri, tracklist ve dinleme secenekleri.
| Baslik | Take Five |
|---|---|
| Sanatci | Brubeck, Dave Quartet, the |
| Cikis tarihi | 2017-06-23 |
| EAN/UPC | 3596973471062 |
| Label | Bang / Wagram |
| Format | LP |
| Tur | Jazz |
| Birim sayisi | 1 |
Bu urun icin YouTube sonucu bulunamadi.
| Style | |
|---|---|
| Label | BANG / WAGRAM 3347106 |
| EAN | 3596973471062 |
| Release Date | June 23, 2017 |
| Product_type | Vinyl |
| Dimensions | 320 × 325 × 6 mm · 350 g (Weight (estimated)) |
| Weight | 350 g |
| Discs / Records | 1 |
Değerlendirmeler
Henüz değerlendirme yapılmadı.